Zgłosiliście swoje pomysły do realizacji w 2018 roku

W dniach 4-25 września 2017 roku przeprowadzono konsultacje społeczne „Zgłoś swój pomysł do realizacji w 2018 roku”. Konsultacje przeprowadzono na portalu GO! Gostyń Obywatelski www.konsultacje.gostyn.pl.

W czasie trwania konsultacji za pomocą formularza na stronie www.konsultacje.gostyn.pl wpłynęło 18 propozycji od zarejestrowanych użytkowników portalu. Zarejestrowany użytkownik to pełnoletni mieszkaniec gminy Gostyń, który korzysta z czynnego prawa wyborczego. Są to osoby, które wskazuje uchwała Nr XXXVIII/578/14 Rady Miejskiej w Gostyniu z dnia 30 czerwca 2014 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Gostyń jako te, które mogą uczestniczyć w konsultacjach.

W czasie prowadzenia konsultacji społecznych za pomocą „Zgłoś pomysł” na stronie GO! Gostyń Obywatelski wpłynęło dodatkowo 11 pomysłów. Formularz wymaga od zgłaszającego jedynie podania imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Te dane nie wystarczają do tego by zweryfikować czy zgłaszający jest mieszkańcem gminy uprawnionym do wzięcia udziału w konsultacjach.

Dodatkowo w trakcie trwania konsultacji społecznych zarejestrowany użytkownik portalu GO! Gostyń Obywatelski zgłosił swój pomysł drogą elektroniczną na adres go@gostyn.pl.